V soboto, 20. junija 2026, so učenci Glasbene šole Trebnje uspešno nastopili na Poletni muzejski noči v Galeriji likovnih samorastnikov Trebnje ter s svojim glasbenim programom obogatili večer, ko kulturne ustanove po vsej Sloveniji odprejo svoja vrata obiskovalcem.
Predstavil se je Vid Primc, učenec klavirja iz razreda učiteljice Mimi Arcet, ki letos zaključuje svoje glasbeno izobraževanje na Glasbeni šoli Trebnje. Nastopila je tudi Mirjam Smolič, učenka petja iz razreda učiteljice Barbare Lotrič, ki prav tako letos zaključuje svoje šolanje.
Na odru so se jima pridružili še njuni glasbeni prijatelji Bernarda Smolič, Laura Vidic in Laura Kaferle, pri klavirju pa jih je spremljala Jasmina Raković.
Mladi glasbeniki so z raznolikim programom navdušili občinstvo ter obiskovalcem pričarali prijetno glasbeno popoldne.
Iskrene čestitke vsem nastopajočim, njihovim mentoricam in korepetitorki za uspešen nastop.
Array
Array