Drage učenke in učenci,
ob zaključku šolskega leta vam iskreno čestitam za ves trud, vztrajnost in dosežke, ki ste jih pokazali skozi leto.
Ob tem vam iskreno čestitam tudi ob prihajajočem državnem prazniku, dnevu državnosti. Naj bo 25. junij priložnost, da praznik preživite ponosno, spoštljivo in v krogu svojih najbližjih.
Želim vam brezskrbne, vesele in ustvarjalne poletne počitnice, polne lepih doživetij, novih prijateljstev in zasluženega oddiha. Septembra pa se vrnite spočiti, nasmejani in pripravljeni na nove izzive.
Srečno in uživajte počitnice!
Prilagam tudi poslanico ministra za izobraževanje, znanost in mladino, dr. Boruta Rončevića.
Rudi Javornik,
ravnatelj Glasbene šole Trebnje