Pozdrav ravnatelja

Spoštovani učenci in učenke, starši in sodelavci, sodelavke!

Pred nami je novo šolsko leto, ki prinaša nove izzive in številne priložnosti za uspehe. V šolo se vračamo po nova znanja in prijateljske vezi, ki jih bomo skupaj tkali skozi prihajajoče mesece.

Znano je, da glasbeno izobraževanje krepi kognitivne sposobnosti otrok, pomaga pri razvoju socialnih veščin, krepi njihovo samozavest, pozitivno vpliva na samopodobo, spodbuja človekovo ustvarjalnost ter pomaga pri razvoju discipline in vztrajnosti.

Dragi učenci, upam, da vam bo čas, ki ga boste preživeli v glasbeni šoli, prinesel veliko veselja, zadovoljstva in osebne rasti. Naj vas glasba navdihuje, spodbuja vašo ustvarjalnost in poveže v želji po skupnem cilju – postati oboje: tako boljši posamezniki kot boljši člani glasbene skupnosti.

Vsem učencem želim veliko uspehov pri učenju, raziskovanju in odkrivanju sveta okoli sebe. Učitelji bodo ob vas na vsakem koraku, pripravljeni, da vas podprejo in vodijo na poti do glasbenega znanja in drugih veščin. Staršem se zahvaljujem za zaupanje in podporo, saj le z vašo pomočjo lahko našim mladim omogočimo kar najboljše pogoje za stanovitno rast in osebni razvoj.

Naj nam to šolsko leto ponudi možnosti in priložnost, da skupaj zgradimo prijazno in navdihujoče učno okolje, v katerem bo vsak učenec lahko razvijal svoje talente in dosegel svoje najvišje postavljene cilje.

Vsem nam želim prijeten, uspešen in srečen začetek šolskega leta!

S spoštovanjem,

Rudi Javornik